|  
Press Release |  Client Login
  

  
IT
   Minimize
 
 
 Mezun Group: Baltimore’da olan bir Türk- Amerikan Şirketi. Şirketin çatısı altında, “mezun.com, mezunusa.com, mezunjobs.com,”portalları ve Turkishsoccer.tv, Mezun Calling Card, Alo 811 markaları bulunuyor. (Kurumsal PR, Reklam, Pazarlama Danışmanlığı, Medya Danışmanlığı, Faaliyet Planlama, Sponsorluk Organizasyonu)
 
 
 
AVG Technologies: AVG dünyanın 167 ülkesinde 80 milyon kullanıcısı bulunan dünyanın lider antivirüs yazılım firması ( İletişim faaliyetleri )

 

 
 
 
 
 
WSI: 87 ülkede 2000'den fazla ofisiyle hizmet veren dünyanın en büyük internet danışmanlık şirketi. (Bütünleşik İletişim) 

 

 
 
 
 Mobilink: Bilgi, eğlence ve iletişim servislerini mobil teknolojiyi kullanarak sunan MOBİLİNK, yeni teknolojileri hayatın her alanına taşımayı amaçlayan bir mobil iletişim firmasıdır. (Kurumsal PR, Pazarlama Danışmanlığı, Faaliyet Planlama)  

 

Tümsaş: Q-Matic, Scan Coin, Technovision, Opsis, Outokumpu, Q-Ex, Robur, BW Technologies gibi dünya çapında faaliyet gösteren markaların Türkiye temsilcisi olan bir teknoloji firmasıdır. Yeni teknolojiler geliştirilmesi amacıyla temsilciliğini yürüttüğü markaların bazılarıyla ortak çalışmalar yürütmektedir. (Kurumsal PR, Reklam, Pazarlama Danışmanlığı, Marka Rölansmanı, Medya Danışmanlığı, Faaliyet Planlama)
 
 
DTM (Digital Tools of Marketing): Dijital Tanıtım Sektöründe “butik multimedya” kavramını oturtmak amacıyla kurulmuş olan DTM, sektöründe lider kuruluşlarla birçok çalışma gerçekleştirmektedir. (Kurumsal PR ve Medya Danışmanlığı) 

 

 
 Print   

Login Register