|  
Basın Odası |  Müşteri Girişi

REFERANSLAR » Sağlık
 
 
Merck :Merck, global bir tıbbi ürünler ve kimyasallar firmasıdır ve şu anda 67 ülkede yaklaşık 40,000 personel çalıştırmaktadır. Dünyanın en eski ilaç firması olan Merck Türkiye'de 1998 yılında kurulmuş olup, faaliyet gösterdiği terapötik alanların bir çoğunda lider konumdadır.Ana terapötik alanları Nörodejeneratif hastalıklar, Onkoloji, Fertilite, Endokrinolojik ve Metabolizma hastalıkları ve Otoimmün hastalıklar olarak sıralanabilir.Firmanın Merck Kimya bölümü elektronik, basım, kaplama, kozmetik, tıbbi ürünler ve biyoteknoloji sanayilerine uzmanlık ürünleri sunmaktadır. (Kurumsal PR, Medya Danışmanlığı, Proje Yönetimi)
 
 
 
 
New York Presbyterian:Sağlık alanında sunduğu kaliteli hizmetle tanınan New York Presbyterian, Columbia ve Cornell'in üniversite hastanesidir. (Proje Danışmanlığı)
 
 
 
 
Houston Methodist Hastanesi:Dünyanın önde gelen tıp merkezlerinden Methodist Hastanesi'ne Türkiye'den her yıl binlerce kişi başvurmaktadır. (Kurumsal PR, Reklam ve Medya Danışmanlığı)
 
 
 
 
Motus Wellness Center:Nişantaşı'nda Ekim 2002'de faaliyete geçen merkezde amaç, iş hayatından bunalan iş adamlarının ve iş kadınlarının kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak bir ortam oluşturmaktır. A++ kategorisine hitap eden merkezde gym, masaj, sauna gibi hizmetlerin yanısıra bir Güzellik Enstitüsü ve Pilates Salonu bulunmaktadır. (Bütünleşik İletişim ve Lansman)
 
 
 

Girişi Kayıt